خودم پر از کسی

یا هو

گاهی احساس می کنم اااااااااااااا چقدر تکراری!! یه اتفاقی بیافته دیگه! ااا باز مسیر رفت باز مسیر برگشت باز درس خوندن باز دفتر باز جمله ........... باز فکر!! و به این جا که می رسم می فهمم که: آهان مچتو گرفتم!! پاتولوژیک شدی.بعد یکی دو روز که می گذره (یا به زور و با فکر این که من چمه می گذرونم) یه احساس شدید نیاز به تفریح پیدا می کنم! بعد می رم تفریح و یه مدتی می گذره و یه اتفاقی بالاخره میافته این روح ما تغذیه می شه و به خیر می گذره........ 

این دفعه هم مثل هر دفعه به هر حال فهمیدم چمه. مطمئنا به یه "جک و جونور" وجودم کم توجهی کردم! حالا کدومشه نمی دونم دقیقا ولی فکر کنم کلا به خودم کم توجهی کردم.

اصلا میدونی چیه... از تو که پر می شم از خودم خالی می شم. می دونم که می دونی چی می گم. نه این که بخوام خودم رو از تو خالی کنم. ولی باید روی پای خودم وایسم. باید یه یک بذارم و تا بینهایت صفرش تو باشی! ولی همین اولش هم سخته. نمی خوام بشه مثل قبل، که ممکن نیست. می خوام فقط ساکت نگه دارم این جونورا رو تا وقتی که بعد درست حسابی از اول ریست کنم خودمو. اصلا یه قانونی هست می گه سخت نگیر. یعنی لقمه گنده تر از دهنت بر ندار. منم می گم حالا یه قدم میرم دیگه. فکر کنم همین یه ذره به خود رسی درستش کنه فعلا. بیشترش رو خوب نمی تونم. چون هر چی حالم بهتر می شه، دلم خوشحال تره. دلم که خوشحال تره، بیشتر احساس داره. احساسش هم که بیشتره، تو بیشتر می شی. تو که بیشتر می شی، دوباره پر می شم از تو! می دونم که باز می رسه یه روزی که خالی بشم از خودم. ولی نمی شه از تو پر نشد وقتی حال دل خوبه!!!!!!!!!!

٩ اسفند ۱۳٩٠  توسط ایما  |  پيام هاي ديگران ()

 

 

تو کجایی نازی؟؟؟؟؟
نیستم!
فرشته ی دیوانه
من/ تو
خودم پر از کسی
قهرمان زندگی من
بیا....
چسب زخم
گیرم که فلان
ما بین خطوط

 

اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
بهمن ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
دی ۸۸
شهریور ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
آبان ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥

 

ایما

 

تسلیم
[...]
سنگ پشت
طلوعی تا فردا
ترانه ی مجهول
۱۵۰ کيلومتر دورتر
عطر بخار چای تازه
A Little More This Way

 

RSS 2.0