من ِ بود!

هوالهو

سلام....! من دوباره برگشتم!

من دوباره احساساتم را یافتم! سلام...!

قرار بود آخرین روز خداحافظی باشه... یه جعبه شیرینی و ....قرار شد شنبه هم برم مدرسه! واسه خداحافظی! مردم از بس خداحافظی کردم!

ما عین داهاتی ها همه چیزمون رو با خودمون می بریم! دیدی یه وقت این مانیتور و  کیس غول پیکرمون رو هم زدیم زیر بغلمون بردیم! حیف که خونه مون تو کیف جا نمی شه...

لذت انسان را از خود دور می کند و سفر ریاضتی است که او را به خودش باز می گرداند!

                                                                                                                    - کامو -

امیدوارم خودمو پیدا کنم. من از خودم بدم نمی آید ولی از گذشته ام ...! افسوس می خورم برای نوجوانی که جز درس خوندن کاری نمی کرد . تمام فعالیت اضافیش مسابقات قرآن و یک تئاتر شاهنامه بود. تمام افتخارش نمراتش بود... یک کتاب شعر نخواند... یک رمان را دو بار نخواند... یک کلاس را دو در نکرد... شیطانی نکرد... دنبال هیچی نبود...من خیلی دیر بزرگ شدم! خدا رو شکر می کنم که خودمو گم کردم و گر نه هیچ وقت خودمو پیدا نمی کردم!

من قمار کردم! آینده ام رو گذاشتم روی این قمار! البته هیچ سمتش باختن زندگی نیست! هیچ کس از آینده خبر ندارد! دو مسیر کاملا متفاوت! نمیدونم تصمیم درست رو گرفتم یا نه و هرگز نخواهم فهمید! تنها چیزی که می دونم اینه که من پا روی علاقه و خواسته ام گذاشتم! من راه پر مخاطره رو انتخاب کردم! و این ها نشون می ده که من با عقلم انتخاب کردم نه با دلم! ...

من الان حوصله ی هیچ کاری ندارم! هیچی...

* راستی یه ذره که فکر کردم دیدم کنکور اون قدر ها هم دهشتناک نیست!

* این مارک تواین عجب آدم ... بوده ها! کلی پول زده به جیب!

*زندگی خیلی تکراریه! این جبر زندگیه! خدا رو شکر که کم تر پیش می یاد این تکرارو احساس کنیم!

* جمله ی جالب: تمام عقاید کلی نا درست اند و این یک عقیده ی کلی است!  - آلن -

یا علی(ع)

/ 4 نظر / 6 بازدید
الناز

چه خ.ب که اينا رو فهميدی! اين کم چيزی نيست! آه حسرت....

سنگ پشت

خيلــــــــــــــــــــــی خوشحالم که .. توی اين مسير داری فکر می کنی .. هی به نتيجه می رسی .. و هی .. باز فکر می کنــــــــــی!!!

آتوسا

من که همه رمانها رو شونصد بار دوره کردم و همه دودره بازيا رو تا حدی،‌ اگه يه روزی برگردم به عقب که نميشه! راه تو رو ميرم.

ته نشین کلاس

ما عین داهاتی ها همه چیزمون رو با خودمون می بریم! دیدی یه وقت این مانیتور و کیس غول پیکرمون رو هم زدیم زیر بغلمون بردیم! حیف که خونه مون تو کیف جا نمی شه خیلی باحال بود. حس مشترکی است که تجربه اش شیرین است.