دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد

یا علیم

دیوانه شدن وسوسه بر انگیز است. در حد سیگار. در حد چای.

دوست داشتم بگم "می دونم دارم چیکار می کنم" ولی نمی دونم. دوست داشتم بگم "همه چی رو به راه می شه" ولی نمی شه. دوست داشتم بگم من خوبم ولی نیستم.

تکرار تکرار تکرار دیوانه می شوم از تکرار. ثانیه ها را بالا می آورم. میز تکراری. پتوی تکراری. دوباره سحری. دوباره افطار. دوباره بی حوصلگی روزه. دوباره خواب. دوباره خواب. دوباره خواب.

قبلا ها این طوری که می شد می گفتم: هی دختر! تو قوی هستی. بجنگ بایست همه چیزرا دوباره شاد خواهی کرد.. ولی من از سرباز بودن استعفا داده ام. فکر کنم اشتباه کردم گوشه ای از کار را. فکر کنم یک قسمت را باید دنده عقب برگردم. ولی می دانی چه چیز خوشحالم می کند. این که هیچ فاجعه ای در کار نیست.

بیست بار تکرار کن: من همینم که می بینی نه آنی که می گویم. من همینم که می بینی نه آنی که می گویم. من همینم که می بینی نه آنی که می گویم. من همینم که می بینی نه آنی که می گویم............. ساده بگیر. ساده باش. ساده باش. ساده باش............

افوض امری الی الله

/ 4 نظر / 5 بازدید
ته نشین کلاس

کاش هنوز به گفته هایم برای دلگرمی دادن به دوستم اعتقاد داشتم. دیگر او هم حرف های مرا باور نمی کند. شک کرده است به من...

لیلی

سلااااااااااااااااااااااااااااام :) فکر کنم اولین بار که اومدم وبلاگت ماه رمضون سال پیش بود...یادش بخییییییییر...اون روز درست یه کم قبل افطار داشتم پست هات رو می خوندم...سازم حسابی کوک شده بود...فکر کنم بهت هم گفتم سر افطار بدجوری به یادت و تو فکرت بودم...حتی دعات هم کردم... ... [لبخند] نماز روزه ات قبول باشه ایــــــــــــما جـــــــــــــونم! انشاا... ساز شما هم همیشه کوک باشه رو خیر و شادی و پیروزی![لبخند]

لیلی

باحال بود: ثانیه ها را بالا می آورم...

لیلی

وای جمله ی اول رو داشتم: دیوانه شدن وسوسه بر انگیز است. در حد سیگار. در حد چای. و در حد قهوه!