نیستم!

حتی نمی دانم چرا می نویسم. به نظر مهم ترین هدف گذراندن زمان تا نهار است که نفهمم. مثل وقتی دستت بریده است و فیلم نگاه می کنی تا دردش از یادت برود.

درد نمی کند، لامصب ذره ذره نابودم می کند. مثل یک سر درد زمینه ای که آن قدر کم است که ارزش مسکن خوردن ندارد ولی دوست داری سرت را بکوبانی به دیوار. مثل یک درد مبهم استخوانی که فریادت را در نمی آورد اما از ته دل آرزو می کنی کاش می شد دستت را بکنی بیاندازی دور. درد هایی که می شود با آن ها به سر کار بروی، می شود لبخند بزنی، می شود کارهایت را انجام دهی. ولی هر از چند گاهی ناخودآگاه بگویی اه کلافه ام کرد! از آن دردهایی که ظهر کمی زود تر می روی خانه می گویی حالم خوب نیست. از آن دردهایی که شب زود تر می خوابی و اگر کلافه هم شده باشی می توانی قبل خواب کمی به حال خودت گریه کنی که چرا راحت نمی شودی از این درد مزمن. از همان دردهای مزمنی که هزاران مقاله برایش می نویسند. که بعضی ها آنقدر مسکن می خورند که دلشان خون میافتد از دهانشان یا جای دیگری می زند بیرون..... از همان دردها می کند دلم.

 

دل ارگانی است دایره... نه مکعبی شکل در مکان آناتومیکی کمی بالاتر و سمت راست تر از قلب. بعضی چیزها را که قورت می دهی به جای معده می رود توی دل. مثلا غصه مثلا بغض مثلا فکر. بعد دل باد می کند و می شود یک ارگان کروی شکل. از یک طرف جای ریه را می گیرد که نفس سخت بالا می آید و از طرفی به قلب فشار می آورد. دردی که حس می شود درد همزمان خود دل آماس کرده و قلب تحت فشار است. دقت شود درد دل با دل درد اشتباه نشود!

 

درمان: امید است در آینده دانشمندان..........

 

گاهی آدم دوست دارد می توانست 24 ساعت در شبانه روز بخوابد.

پ.ن. خدایا خدا وکیلی به من رحم نمی کنی به تعطیلات عیدم رحم کن! بابا کلی کار دارم......

 

-هی. سلام.

-من نیستم!

-با تو ام! یعنی چی نیستم؟ می گم سلام! خوبی؟

-من هم میگم من نیستم!

-وا خل شدی؟

-نیستم. نیستم. نیستم. نیستم. نیستم................

/ 2 نظر / 21 بازدید
لیلیکا

حوصله پر حرفی ندارم چند وقت پیش خدا خدا میکردم یه نفر پیدا شه منو شوت کنه تو وادی عدم!! اصلا به مرگ هم راضی نبودم فقططططططط عدم!! میگفتم: دلم نمیخواهد بمیرم مردن دست کمی از زندگی ندارد دوست دارم به معنای واقعی اعدام شوم. میدونم کفر گفتم....ولش کن..الان به این نتیجه رسیدم که سالهاست مرده ام!! پس یه مرحله پیشرفته! ولی نه به اندازه تو که رسیدی به این: نیستم!

لیلیکا

نگووو نگوووووووو برداشت درستی از پستت نکردم من نگفتم تو چی گفتی! فقط گفتم پست تو منو یاد این فکرهای واهیم انداخت...مهم نیست تو راست میگی:)