problem solving

یا هو

وقتی می گم از همه چیز خسته شدم، وقتی می گم اوضاعم به هم ریخته، وقتی می گم این چه زندگی ایه، وقتی می گم دوستت ندارم .... یعنی من فقط یه ذره دلم گرفته. همین. من به همین سادگی که می شکنم، به همین سادگی که کدر می شوم، به همین سادگی هم می خندم به همین سادگی هم چشمانم برق می زند.

بعضی مشکلات را باید بگذاری برسند، جا بیافتند، بعد یک فکری به حالشان کنی. premature حل کردن مشکلات غالبا خسته می کند و شکست می خورد.

می گن خیلی اوقات باید به جای انکار بپذیری مشکلی وجود داره تا بتونی به رفعش بپردازی... من می گم خیلی وقتا به جای این که مشکل بسازی برای خودت و بری دنبال حل کردنش قبول کن مشکلی وجود نداره.

هر گاه نتوانستی از بازی برنده-بازنده فرار کنی بگذار برنده بودنت در خوب بودنت باشد. گشاده رو باش.

Am I getting less sincere? These days are indeed frightening.

پ.ن. این جا دفتر خاطرات نیست. این جا از من تلخ تر است خیلی. همین که تلخ می شوم دستم به نوشتن می رود چرا؟

/ 5 نظر / 7 بازدید
h

سلام خوبي ؟ وبلاگ زيبايي داري اتفاقا من يه سايت دارم که خوشحال ميشم باهات تبادل لينک بکنم . اگر تو هم مايل بودي منو به اسم بهترين هاي ايران لينک کن و بهم بگو تا منم با افتخار لينکت کنم www.bestiran.ir

فرشته

من وقتی یه ذره زیاد دلم میگیره تازه بیشتر میگم دوسش دارم. من تازگی ها به جای حل کردن مشکل با خالی کردن عصبانیتم به کسی که خیلی ام دوسش دارم اوضاع رو بدتر از چیزی که هست میکنم..تا حالا اینجوری که گفتی به مشکل نگاه نکردم که شاید اصلا مشکلی وجود نداره.

ته نشین کلاس

ساری! هیچ گاه شده است شیرینی را از دهانت بیرون بریزی؟ این تلخی است که تف می شود.. و شاید تلخی تحملش امکان پذیر نیست. چهره ات را درهم می کشی و خیلی تلخ می گویی چقدر تلخ

مینو

چرا انقدر زود خسته می شی ایما جان؟

مهسا نعمت

موسیقی ایجا باعث شد تمام صداهای دور و اطرافم را قطع کنم مرسی واقعا